Firemní prezentace na špičkové úrovni

Zlepšete vystupování svých zaměstnanců prakticky a efektivně

Umožněte vašim zaměstnancům natrénovat jejich skutečné prezentace tak, aby reprezentovali firmu na špičkové úrovni. Velmi jednoduše přímo z kanceláře.

Jak to funguje?

Pomocí kamery notebooku nebo telefonu natočí zaměstnanec svou prezentaci na video. Je to jednoduché, stačí 1 kliknutí.
Odešle ji externímu lektorovi, vašemu internímu lektorovi, mentorovi, nadřízenému nebo kolegům.
Dostane zpětnou vazbu jak prezentaci vybrousit. Komentáře jsou sladěné s videem podobně jako titulky u filmu.

Jedním kliknutím

Profeev je online webová aplikace, takže není třeba nic instalovat. Stačí vám podporovaný internetový prohlížeč. Ani k nahrání videa nepotřebujete žádné speciální vybavení ani znalosti. Natáčení spustíte stisknutím tlačítka.

Je to bezpečné

Videa nejsou uchovávána na youtube nebo podobných službách. Vše je na našich serverech. Videa ukážeme jen tomu, komu je bude chtít odeslat ten kdo je natočí. Videa nezpracováváme ani automatizovaně.

Maximálně efektivní

Zaměstnanec ani lektor nemusí níkam jezdit. Ani si domlouvat čas, kdy se sejdou online. Pro lektory a jiné komentující máme navíc připravený speciální editor, který maximálně zjednodušší a zefektivní jejich práci.

Je to flexibilní

Jakmile je video natočené, můžete ho poslat více lidem najednou a dostat tak více zpětné vazby. A nemusí to být jen lektoři, ale i kolegové nebo jiní interní zaměstnanci. Kolega může poskytnout komentáře po odborné stránce, lektor dodat inspiraci k rétorice a neverbální komunikaci a někdo jiný dojem potenciálního posluchače.

Jak pomáháme

V Ryko a.s. nám ProFeev pomáhá vyladit prezentace pro zákazníky a zvýšit šance k uzavření obchodu.

Ing. Martin Vošta
Statutární ředitel

V Advokátní kaceláři Plavec & Partners používáme ProFeev pro trénink prezentací zákazníkům a přesvědčivého vystupování u soudu.

JUDr. Petr Plavec, Ph.D.
Advokát

Email:
Telefon: